Obchodní profil

Tisková řešení

Tisková řešení je často podceňovaná oblast nejen v oblasti státní sféry, tak v soukromých firmách. V první řadě je potřeba myslet na tiskové náklady, které pokud budete chtít, můžete mít jednoduše pod kontrolou, ale je také potřeba mít tisk správně optimalizovaný a v neposlední řadě zabezpečený, aby určité dokumenty neskončily v rukách někoho nechtěného.

Nabízíme tiskové stroje a řešení od světových výrobců, kteří mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti a na základě jednoduché a rychlé analýzy navrhneme to nejlepší řešení pro Vás.

Dodávky HW a SW

V našem týmu Vás obslouží obchodní specialisté, kteří Vám rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího, co zrovna potřebujete, ať už se jedná o velkou dodávku desítek strojů, či licencí nebo jednotlivých produktů.

Prodáváme pouze kvalitní produkty a služby světově uznávaných značek, kde jsme Vám schopni nabídnout odpovídající záruku a technickou podporu.

Serverová a síťová infrastruktura

Nabízíme nejmodernější řešení infrastruktury pro malé a střední firmy. Využíváme zkušené architekty renomovaných výrobců, kteří neustále vyvíjejí nové technologie a potřebný HW a SW.

Na základě analýzy stávajícího prostředí s Vámi probereme ten nejefektivnější postup, jak dostat infrastrukturu tam, kam sami chcete.

Zálohování a archivace dat a dokumentů

Velkým nedostatkem hodně společností a institucí je nedostatečná kontrola nad již zpracovanými a odloženými daty a dokumenty.

Je potřeba uvést, že zálohování a archivace jsou dvě odlišné věci.

Zálohování je proces, který zajišťuje, že o data nepřijdeme. V ideálním případě o žádná data, za méně příznivých okolností pouze o takové množství dat, které budeme za přijatelných nákladů a v přijatelném čase schopni opětovně pořídit. Oproti tomu archivace souvisí s přesouváním již neaktuálních dat na archivní média, ať již z důvodu výkonových či daných legislativou.

Nabízíme moderní řešení renomovaných výrobců, kdy na základě analýzy Vašeho stávajícího prostředí navrhneme nejefektivnější řešení pro Vás.

Správa sítě – obchodně technický model

V naší firmě pracují techničtí a obchodní specialisté, kteří v oblasti servisu, správy a prodeji IT pracují více jak 10 a více let.  Známe tedy potřeby malých a středních firem, které nemají peníze na to, aby s těmito věcmi zahltili své IT správce, případně vůbec na této pozici někoho zaměstnávali.

Na základě jednoduchého osobního pohovoru, Vám dokážeme nabídnout komplexní službu servisu, správy celé Vaší IT sítě.

Dodávky originálního spotřebního materiálu do tiskáren a MFP.

V této oblasti patříme k významným dodavatelům světových výrobců v rámci českého trhu IT. Zajistíme Vám projektové ceny a speciální přístup, který bude odpovídat Vašim představám a požadavkům.