Obchodní profil


Tisková řešení

Tisková řešení je často podceňovaná oblast nejen v oblasti státní sféry, tak v soukromých firmách. V první řadě je potřeba myslet na tiskové náklady, které pokud budete chtít, můžete mít jednoduše pod kontrolou, ale je také potřeba mít tisk správně optimalizovaný a v neposlední řadě zabezpečený, aby určité dokumenty neskončily v rukách někoho nechtěného.

Nabízíme tiskové stroje a řešení od světových výrobců, kteří mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti a na základě jednoduché a rychlé analýzy navrhneme to nejlepší řešení pro Vás.


Dodávky HW a SW

V našem týmu Vás obslouží obchodní specialisté, kteří Vám rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího, co zrovna potřebujete, ať už se jedná o velkou dodávku desítek strojů, či licencí nebo jednotlivých produktů.

Prodáváme pouze kvalitní produkty a služby světově uznávaných značek, kde jsme schopni Vám nabídnout odpovídající záruku a technickou podporu.


Serverová a síťová infrastruktura

Nabízíme nejmodernější řešení infrastruktury pro malé a střední firmy. Využíváme zkušené architekty renomovaných výrobců, kteří neustále vyvíjejí nové technologie a potřebný HW a SW.

Na základě analýzy stávajícího prostředí s Vámi probereme ten nejefektivnější postup, jak dostat infrastrukturu tam, kam sami chcete.


Zálohování a archivace dat a dokumentů

Velkým nedostatkem hodně společností a institucí je nedostatečná kontrola nad již zpracovanými a odloženými daty a dokumenty.

Je potřeba uvést, že zálohování a archivace jsou dvě odlišné věci.

Zálohování je proces, který zajišťuje, že o data nepřijdeme. V ideálním případě o žádná data, za méně příznivých okolností pouze o takové množství dat, které budeme za přijatelných nákladů a v přijatelném čase schopni opětovně pořídit. Oproti tomu archivace souvisí s přesouváním již neaktuálních dat na archivní média, ať již z důvodu výkonových či daných legislativou.

Nabízíme moderní řešení renomovaných výrobců, kdy na základě analýzy Vašeho stávajícího prostředí navrhneme nejefektivnější řešení pro Vás.


Dodávky spotřebního materiálu do tiskáren a multifunkčních zařízení (MFP).

V této oblasti patříme k významným dodavatelům světových výrobců v rámci českého trhu IT. Zajistíme Vám projektové ceny a speciální přístup, který bude odpovídat Vašim představám a požadavkům.